بستن

  برای جوجه اردک‌ها راه باز کنید

  ۳۰,۰۰۰ تومان
  این کتاب در سال ۱۹۴۱ منتشر شد و در سال ۱۹۴۲ نشان برترین کتاب مصور سال را دریافت نمود. این کتاب از آثار ماندگار ادبیات کودك و نوجوان است و در سال ۱۳۹۹ برای اولین بار در ایران توسط نشر شگفت منتشر شد. به علت محبوبیت بسیار زیاد کتاب «برای جوجه اردك ها راه باز کنید» در سال ۱۹۸۷ مجسمه های برنزی جوجه اردك ها در باغ شهر بوستون نصب شدند و حالا این مجسمه ها به محلی بسیار معروف و توریستی در شهر بوستون تبدیل شده اند. این مجسمه ها برای ارج نهادن به اثر آقای مکالسکی ساخته شدند، زیرا او توانست جوجه اردك های باغ شهر بوستون را به شهرت جهانی برساند. همچنین به علت محبوبیت بالا و قابلیت جذب گردشگر، در سال ۱۹۹۱ مجسمه های مشابهی در پارك نوودویچ شهر مسکو نصب شدند. کتاب «برای جوجه اردك ها راه باز کنید» قابلیت رنگ آمیزی دارد و به همین علت در قطع رحلی و با فونت قهوه ای رنگ به چاپ رسیده است. یادآوری این نکته به خریداران لازم است، زیرا کمتر کتابی با فونت قهوه ای چاپ می شود و این مطلب ممکن است باعث تعجب خریدار شود.

  دانکو، اسبی که ستاره‌ها را می‌شناخت

  ۳۵,۰۰۰ تومان
  رمانی برای نوجوانان. دانکو اسبی با توانایی های خارق العاده است و به پسرکی دهاتی تعلق دارد. تاجری سودجو پیشنهاد خرید دانکو را به پسرك می دهد، اما او نمی پذیرد و تاجر دانکو را می دزدد تا به سیرك بفروشد. پسرك به دنبال دانکو می رود و او را نجات می دهد.
  بستن

  موش و فرزندش

  ۳۵,۰۰۰ تومان
  رمان «موش و فرزندش» اولین بار در سال ۱۹۶۷ میلادی برابر با ۱۳۴۶ شمسی منتشر شد و بیش از پنجاه سال است که مهمان پیشخوان کتابفروشی ها است و نسل های متعددی از کودکان و نوجوانان را مسحور خود کرده است. این کتاب جز آثار ماندگار ادبیات کودك و نوجوان و شناخته شده ترین اثر راسل هوبن است. فیلم کارتونی این اثر در سال ۱۹۷۷ به تصویر در آمد. حاشیه بیرونی کتاب به علت القای حس موش خوردگی به شکل خاصی برش خورده است.